
Bec Led 2.5W E14 Frigider Mat Alb Rece
Cod: BLFME142.5WCW
★★★★★5/5 (3 recenzii)BECUL LED 2.5W E14 FRIGIDER MAT ALB RECE a fost conceput special pentru a inlocui becurile din frigidere. Are dimensiuni mici, corpul alb si dispersorul alb mat, o durata de mare de viata, un consum mic si lumina alb rece.
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-43%Bec Led Filament E14 4W C35 Alb Rece
-20%Senzor Lumina Crepuscular 10A

Clema Banda Led 220V
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | E |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | E14 |
| Durata de viata | 20.000 ore |
| Forma Bec | Clasic |
| Garantie | 24 luni |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 2.5W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 360 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led 2.5W E14 Frigider Mat Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Totodata aceste becurile LED se pot folosi si in alte aplicatii in care va doriti o sursa de lumina de mici dimensiuni si cu dulie E14.
Caracteristici Tehnice BEC LED FRIGIDER E14 2.5W MAT ALB RECE | |
|---|---|
| Model | BLFME142.5WCW |
| Putere | 2.5W |
| Dulie | E14 |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 2.5W corespunde unui bec de 15W |
| Unghiul de Lumina | 360º |
| Tensiune de Alimentare | 220V |
| Durata de Viata | 20.000 ore |
| Garantie | 2 ani |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED FRIGIDER E14 2.5W MAT ALB RECE | |
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED FRIGIDER E14 2.5W MAT ALB RECE | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED FRIGIDER E14 2.5W MAT ALB RECE | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (3)
5
3 recenzii
Ionescu M. · 21 noiembrie 2024
Lumina excelenta Încântat de calitatea lui Sper sa ducă ...măcar jumătate din cat a dus celalant
constantin c. · 26 decembrie 2019
Daca va consuma cat zice este SUPER
ALAIN C. · 22 noiembrie 2019
Excelent! Serviciu prompt! Produse de calitate!
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led 2.5W E14 Frigider Mat Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















