
Corp Led Baie 6W Alb Rece Ip44 400Mm Inox
Cod: CLB6WIP44ICW
CORPUL LED BAIE 6W ALB RECE IP44 400MM INOX prezinta un design modern dat de carcasa din inox si de dispersorul mat. Consumul este unul foarte mic, de doar 6W, iar dimensiunile Ø60x130x400 mm permit montarea pe perete rapid.
Specificatii vizuale LED
Rezistent la stropire
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Rezistent la stropire
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna

Clema Banda Led 220V
-35%Aplica Led 18W Rotunda Alb Rece
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Crom |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma | Liniara |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP44 |
| Montaj | Aplicat |
| Numar LED-uri | Nu este precizat |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 6W |
| Subcategorie | Corpuri de Baie cu LED |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 270 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Led Baie 6W Alb Rece Ip44 400Mm Inox
Din aceeasi gama
Descriere
Cu un sistem de prindere pe perete foarte rapid, acest model de corp de baie cu LED este o solutie de iluminat economica, avand un consum de doar 6W.
Caracteristici Tehnice CORP ILUMINAT LED BAIE 6W IP44 ALB RECE | |
|---|---|
| Model | CLB6WIP44ICW |
| Putere | 6W |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece - 6000-6500K |
| Forma Corp Iluminat cu LED | Liniara / Cilindrica |
| Dispersor | Alb Mat |
| Culoare Rama | Alba / Inox |
| Dimensiuni | Ø60x130x400 mm |
| Unghi de Lumina | 270 GRADE |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici CORP ILUMINAT BAIE CU LED 6W IP44 400MM INOX | |
|---|---|
|
Aplicatii CORP BAIE CU LED 6W IP44 ALB RECE INOX | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Led Baie 6W Alb Rece Ip44 400Mm Inox? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.



















