Zoom1 / 3Spot Led 5W Ip54 Rotund Rama Alba 400 Lumeni
Cod: SL5WIP54XX
Explorează eleganța iluminatului cu Spotul LED rotund 5W, protecție la praf și umezeală IP54 și ramă albă, oferind 400 lumeni. Transformă-ți spațiul cu alegerea dintre alb rece, cald sau natural, profitând de un design contemporan și performanță superioară pentru o experiență luminată cu rafinament.
Specificatii vizuale LED
Praf si stropire limitata
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Praf si stropire limitata
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Spoturi LED incastrabile |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | F |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Decupaj | Ø 75 mm |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni | Ø 90x42 mm |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 25.000 ore |
| Forma | Rotund |
| Garantie | 24 luni uz casnic / 12 luni uz industrial |
| Grad de Protectie | IP54 |
| Montaj | Incastrat |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 5W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Spot Led 5W Ip54 Rotund Rama Alba 400 Lumeni
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici tehnice SPOT LED 5W IP54 ROTUND RAMA ALBA 400 LUMENI | |
|---|---|
| Cod produs | SL5WIP54XX |
| Putere | 5W |
| Forma | Rotund |
| Temperatura de culoare | Alb Rece / Alb Natural / Alb Cald |
| Culoare rama | Alba |
| Culoare dispersor | Mat / Alb laptos |
| Dimensiuni | Ø 90x42 mm |
| Dimensiuni decupaj tavan fals | Ø 75 mm |
| Unghiul de iluminare | 120 grade |
| Tensiune de alimentare | 230V |
Alte caracteristici si avantaje SPOT LED 5W IP54 ROTUND RAMA ALBA | |
|---|---|
|
Aplicatii SPOT LED 5W IP54 ROTUND RAMA ALBA CU ALB RECE, CALD SAU NATURAL | |
|---|---|
|
Recomandari si instructiuni de instalare pentru spoturi LED incastrabile pentru tavan fals | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Spot Led 5W Ip54 Rotund Rama Alba 400 Lumeni? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















