Zoom1 / 4Spot Led Patrat 5W Ip44 Alb Rece Reglabil Cu Rama Alba
Cod: SLP5WIP44CW
In bai, in spatii cu umezeala, la interior sau la exterior, acest Spot Led Patrat 5W Ip44 Alb Rece Reglabil Cu Rama Alba este solutia de iluminare economica cu ajutorul tehnologiei LED si cu un consum redus, avand eficienta ridicata. Spotul are driver-ul inclus (incorporat) si se monteaza in tavanul din rigips cu ajutorul clemelor incluse.
Pret cu TVA inclus
Spot Led Patrat 5W Ip44 Alb Rece Reglabil Cu Rama Alba
Specificatii vizuale LED
Rezistent la stropire
Iluminat focal, tablouri
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Rezistent la stropire
Iluminat focal, tablouri
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-10%Spot Led 3W Rotund Alb Rece Mini
-20%Spot Led 3W Rotund Ø35Mm 220V
-30%Spot Led 3W Patrat 35X35Mm 220V
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Spoturi LED incastrabile |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Decupaj | 70x70 mm |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni | 95x95x53 mm |
| Dispersor | Efect Gheata |
| Durata de viata | 25.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma | Patrat |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP44 |
| Montaj | Incastrat |
| Numar LED-uri | Nu este precizat |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 5W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Unghiul de lumina | 38 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Spot Led Patrat 5W Ip44 Alb Rece Reglabil Cu Rama Alba
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice SPOT LED PATRAT 5W IP44 ALB RECE REGLABIL CU RAMA ALBA | |
|---|---|
| Model | SLP5WIP44CW |
| Putere | 5W |
| Forma Spot Incastrat | Patrat |
| Temperatura de Culoare | Alb rece |
| Culoare Rama | Alba |
| Culoare Dispersor | Semitransparent |
| Dimensiuni | 95x95x53 mm |
| Dimensiuni Decupaj Tavan Fals | 70x70 mm |
| Unghiul de Lumina | 38 grade |
| Tensiune de Alimentare | 220-240V |
Avantaje si alte caracteristici SPOT LED PATRAT 7W IP44 ALB RECE REGLABIL CU RAMA ALBA | |
|---|---|
|
Aplicatii SPOT LED PATRAT 5W IP44 ALB RECE REGLABIL CU RAMA ALBA | |
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru spoturi LED incastrabile pentru tavan fals: | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Spot Led Patrat 5W Ip44 Alb Rece Reglabil Cu Rama Alba? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















