Zoom1 / 4Transformator 40W 3.3A 220V Ip20 Pentru Banda LED 12V
Cod: SA40W3.3A12V
Aceasta sursa de alimentare este utila pentru a pune in functiune banda LED in putere totala de 40W, la o amplitudine a curentului de 3.3 Amperi si deserveste de exemplu maxim 7.5 metri banda cu 60 LED-uri 3528 sau 2.5 metri de banda de 60 LED-uri 5050 SMD.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
-10%Transformator Banda Led 80W 6.6A 12V
-10%Transformator Banda Led 12V 60W

Transformator Banda Led 15W
Specificatii tehnice
| Amperaj | 3.3A |
| Categorie produs | Surse alimentare si transformatoare Banda LED 12V |
| Compatibil Banda LED | Toate puterile |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 40W |
| Telecomanda | Nu |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tensiune Iesire | 12V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Transformator 40W 3.3A 220V Ip20 Pentru Banda LED 12V
Din aceeasi gama
Descriere
SURSA ALIMENTARE 3.3A/40W IP20 PENTRU BANDA LED CU ALIMENTARE LA 12V
Caracteristici TRANSFORMATOR 3.3A / 40W IP20: | |
|---|---|
| Model | SA40W3.3A12V |
| Putere | 40W |
| Amperaj | 3.3A |
| Tensiune Intrare | 220V |
| Tensiune Iesire | 12V DC |
| Grad de Protectie | IP20 - Interior |
| Dimensiuni (Lxlxh): | 100x78x40 mm |
Alte caracteristici si Recomandari ale produsului TRANSFORMATOR 3.3A / 40W IP20: | |
|---|---|
|
Aplicatii TRANSFORMATOR 3.3A / 40W IP20: | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Transformator 40W 3.3A 220V Ip20 Pentru Banda LED 12V? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















