
Banda Led 60X5050 14.4W Alb Rece 220V
Cod: BL60X5050CW
★★★★★4.5/5 (4 recenzii)BANDA LED 60X5050 14.4W ALB RECE 220V este ideala pentru proiecte de iluminat interior si exterior moderne in lumina alb rece prin cele 60 LED-uri 5050 per metru, care are putere de 14.4W/ metru si este alimentata la 220V cu ajutorul unui kit de alimentare care se achizioneaza separat.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Accesorii optionale | Mufa Alimentare Banda LED 220V, Cleme prindere omega, Capac terminal |
| Accesorii pentru functionare (nu sunt incluse) | Fisa Alimentare Banda LED 220V |
| Aplicatii Banda LED | Iluminat restaurante, hoteluri, pensiuni, magazine, mall-uri, expozitii, iluminat de siguranta, poduri, iluminat perimetral, scafe, etc |
| Banda adeziva | Nu |
| Campanie | Promo |
| Cantitate LED / Serie | 60 Leduri 5050 |
| Categorie produs | Banda LED 220V |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Cu silicon |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Lungime Banda LED | 50 / 100 metri |
| Numar LED-uri | 60 LED-uri pe metru |
| Numar LED-uri / Rola | 3000 - 6000 LED-uri |
| Pachetul contine | Banda LED 220V cu lungimea comandata |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 14.4W |
| Silicon | Da |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de functionare | -20°C ~ +60°C |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | 5050 |
| Unghiul de lumina | 160 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Banda Led 60X5050 14.4W Alb Rece 220V
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BANDA LED 220V 60x5050 SMD 14.4W ALB RECE : |
|
|---|---|
| Model | BL60X5050CW |
| Putere | 14.4W / metru |
| Temperatura de Culoare | Alb rece - 6000-6500K |
| Tensiune Alimentare Mufa Banda LED | 220V |
| Tip LED SMD | 5050 |
| Numar LED-uri / metru | 60 |
| Unghi de Lumina | 160 Grade |
| CRI | >80 |
| Temperatura de Operare | -20 ℃ +60 ℃ |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici BANDA LED 220V 60x5050 SMD 14.4W ALB RECE : |
|
|---|---|
|
Aplicatii BANDA LED 220V 60x5050 SMD 14.4W ALB RECE : |
|
|---|---|
|
Instructiuni de instalare si Avertismente BANDA LED 220V 60x5050 14.4W ALB RECE : |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (4)
4.5
4 recenzii
Beres A. · 16 decembrie 2018
Ma bucur ca am gasit site-ul produseled. Produsul ii exact asa cum a fost descris in descriere. Nota 10 pt. Echipa produseled
Cristea V. · 14 decembrie 2018
Am vrut alb rece pentru a o monta sub corpurile de la bucatarie sa lumineze blatul.
Emanuel G. · 9 noiembrie 2017
lumina puternica.
Ioan v. · 31 mai 2017
Are o lumina foarte puternica, eu sunt ff multumit si chiar mai fac o comanda.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Banda Led 60X5050 14.4W Alb Rece 220V? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















