
Bec Led E27 24W 4U
Cod: C-BL4UE2724WXX
Unul dintre cele mai puternice si mai mari becuri din gama 4U, BECUL LED E27 24W 4U este echivalentul unui bec incandescent de 180W. Alege temperatura de culoare care-ti place, alb rece sau alb cald, si bucura-te de cea mai puternica lumina!
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-50%Bec Led E27 15W Glob A60 Alb Rece 1650 Lm
-40%Bec Led E14 3W Sferic G45 Alb Rece
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Dulie | E27 |
| Durata de viata | 50.000 ore |
| Flux luminos | 90 lumeni / Watt |
| Forma Bec | 3U/4U/5U |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 24W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | 3014 |
| Unghiul de lumina | 300 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led E27 24W 4U
Din aceeasi gama
Descriere
Cum ar fi sa te bucuri de aceeasi lumina si sa platesti mai putin la factura de energie ? Acum este posibil cu noua tehnologie LED incorporata in sursele de iluminat. Cu BECUL LED E27 24W 4U alb rece sau alb cald ai lumina echivalenta unui bec incandescent de 180W sau a unui bec economic de 35W. Pe langa durata de viata mult mai mare, becurile LED se aprind aproape instantaneu fara sa mai fie nevoie sa astepti sa se incalzeasca.
Caracteristici Tehnice BEC LED E27 24W 4U STICLA 300 GRADE | |
|---|---|
| Model | C-BL4UE2724WXX |
| Putere | 24W |
| Dulie | E27 |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece / Alb Cald |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 24W corespunde unui bec de 180W |
| Unghiul de Lumina | 300º |
| Tensiune de Alimentare | 220-240V |
| Durata de Viata | 50.000 ore |
| Garantie | 24 luni |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E27 24W 4U ALB RECE / ALB CALD | |
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E27 24W STICLA 4U 300º ALB RECE / ALB CALD | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E27 24W 4U STICLA 300 GRADE | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led E27 24W 4U? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.



















