Zoom1 / 3Bec Led Filament E27 4W C35 Alb Cald
Cod: S-BLFLC354WE27WW
★★★★★5/5 (1 recenzii)Special creat pentru a inlocui becurile lumanare E27, BECUL LED FILAMENT E27 4W C35 ALB CALD este ideal a fi folosit in corpurile de iluminat fara abajururi pentru a i se pune in valoare forma si LED-ul filament luminos. Lumina calda este asemanatoare cu lumina data de un bec incandescent.
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-25%Bec Led Filament E27 4W A60 Alb Cald
-20%Bec Led Filament E27 10W A60 Alb Cald
-20%Bec Led Filament E27 10W A60 Alb Natural
-30%Bec Led Filament E27 4W C35 Alb Natural
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Dulie | E27 |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 120 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Lumanare |
| Garantie | 24 luni |
| Numar LED-uri | 4 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 4W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | COG LED |
| Unghiul de lumina | 360 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led Filament E27 4W C35 Alb Cald
Din aceeasi gama
Descriere
Inlocuitorul perfect al becului clasic incandescent de 45W, acest Bec cu LED Filament este un produs care satisface cele mai exigente cerinte ale utilizatorilor de becuri traditionale. Cea mai noua tehnologie LED a creat noul BEC LED Lumanare E27 4W cu temperatura de culoare 3000K si cu un design asemanator becului incandescent lumanare. Echivalent cu Becul Clasic de 45W, modelul nou are unghiul de lumina mare, dispersor transparent, 480 lumeni si lumina de culoarea alb cald.
Caracteristici Tehnice BEC LED E27 4W CU FILAMENT STICLA 360 GRADE: | |
|---|---|
| Model | S-BLFLC354WE27WW |
| Putere | 4W |
| Dulie | E27 |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald - 2700K |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 4W corespunde unui bec de 45W |
| Unghiul de Lumina | 360º |
| Tensiune de Alimentare | 220-240V |
| Durata de Viata | 30.000 ore |
| Garantie | 24 luni |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED LUMANARE E27 4W CU FILAMENT STICLA 360º: | |
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E27 4W LUMANARE CU FILAMENT STICLA 360º ALB CALD | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LUMANARE CU LED E27 4W ALB CALD CU FILAMENT, STICLA 360 GRADE: | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Zsimond D. · 29 iulie 2018
BEC LED FILAMENT E27 4W C35 ALB CALD.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led Filament E27 4W C35 Alb Cald? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















