ZoomCorp Led 60W 150Cm Etans Ip65 Alb Natural Interconectabil
Cod: CL60W150CMIP65NWI
CORPUL LED 60W 150CM ETANS este varianta superioara din punct de vedere calitativ prin caracteristica impermeabilitatii si a inteconectabilitatii. Are o durata de viata pana la 30.000 ore in conditii normale de functionare. Corpul are LED-uri integrate si poate fi utilizat pentru iluminarea depozitelor, spatiilor de depozitare, bailor sau a altor spatii in care poate aparea umiditate.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-10%Corp Neon Led 2X1200 Mm Etans Ip65
-10%Corp Neon Led 1X1200 Mm Etans Ip65
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | F |
| Culoare carcasa | Gri |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 1500 mm |
| Dispersor | Mat |
| Echivalent corp neon clasic | 1 x 58W |
| Flux luminos | 120 lumeni / Watt |
| Forma | Liniara |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Lungime | 1500 mm |
| Montaj | Aplicat |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 60W |
| Subcategorie | Corpuri Liniare cu LED |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Led 60W 150Cm Etans Ip65 Alb Natural Interconectabil
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice CORP LED 60W ETANS IP65 INTERCONECTABIL |
|
|---|---|
| Model | CL60W150CMIP65NWI |
| Dispersor | Dispersor alb mat |
| Putere de intrare | AC 85-265V |
| Flux luminos | 7200 lm |
| LED-uri integrate | DA |
| Echivalenta Corp Neon Clasic | FIPAD ETANS 2X58W |
| Temperatura de Culoare | Alb Natural - 4500K |
| Unghi de Lumina | 160 grade |
| Dimensiuni (Lxlxh) | 1500 x 86 x 60 mm |
Avantaje si alte caracteristici CORP LED TIP FIPAD 60W IP65 |
|
|---|---|
|
Aplicatii CORP LED TIP FIPAD 60W IP65 INTERCONECTABIL ALB NATURAL |
|
|---|---|
|
Continut pachet CORP LED TIP FIPAD 60W IP65 INTERCONECTABIL ALB NATURAL |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Led 60W 150Cm Etans Ip65 Alb Natural Interconectabil? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.
















