Zoom1 / 7Corp Led 36W 120Cm Etans Ip65 120Lm/W Alb Natural - 5 Ani Garantie
Cod: CL36W120ENW5ANI
Proiectat pentru o utilizare de lunga durata si cu o eficienta luminoasa de 120 lumeni / watt, acest Corp Led 36W 120Cm Etans Ip65 Alb Natural - 5 Ani Garantie este potrivit in spatii cu suprafete mari si este prevazut pentru o montare flexibila in spatii ce necesita rezistenta sporita la umezeala, cu grad de protectie IP65. Alimentarea lui se face la tensiune 220V.
Pret cu TVA inclus
Corp Led 36W 120Cm Etans Ip65 120Lm/W Alb Natural - 5 Ani Garantie
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | F |
| Culoare carcasa | Gri |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 1200 mm |
| Dispersor | Mat |
| Echivalent corp neon clasic | 2 x 36W |
| Flux luminos | 120 lumeni / Watt |
| Forma | Liniara |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 60 luni (persoane fizice) |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Lungime | 1200 mm |
| Montaj | Aplicat |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 36W |
| Subcategorie | Corpuri Liniare cu LED |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Led 36W 120Cm Etans Ip65 120Lm/W Alb Natural - 5 Ani Garantie
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice CORP LED 36W 120CM ETANS IP65 120 LM / WATT ALB NATURAL - 5 ANI GARANTIE |
|
|---|---|
| Model | CL36W120ENW5ANI |
| Dispersor | Dispersor alb mat |
| Putere de intrare | AC 200-240V |
| Flux luminos | 4320 lm |
| LED-uri integrate | Da |
| Tip LED | SMD |
| Echivalenta Corp Neon Clasic | FIPAD ETANS 2X36W |
| Temperatura de Culoare | Alb Natural - 4000K |
| Unghi de Lumina | 120 grade |
| Dimensiuni (Lxlxh) | 1200 x 78 x 66 mm |
Avantaje si alte caracteristici CORP LED 36W 120CM ETANS IP65 120 LM / WATT - 5 ANI GARANTIE |
|
|---|---|
|
Aplicatii CORP LED 36W 120CM ETANS IP65 120 LM / WATT ALB NATURAL - 5 ANI GARANTIE |
|
|---|---|
|
Continut pachet CORP LED 36W 120CM ETANS IP65 120 LM / WATT ALB NATURAL - 5 ANI GARANTIE |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Led 36W 120Cm Etans Ip65 120Lm/W Alb Natural - 5 Ani Garantie? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















