Zoom1 / 3Panou Led Aplicat Backlight 48W 4320 Lumeni 60X60Cm Alb Rece
Cod: PLABL48W60X60CW
★★★★★5/5 (3 recenzii)Noul PANOU LED APLICAT BACKLIGHT 48W 4320 LUMENI 60X60CM ALB RECE are o durata de viata de 15000 ore, gradul de protectie IP20 si se alimenteaza la tensiune 220V prin intermediul driver-ului inclus in pachet. Pentru aplicarea lui pe tavanul obisnuit nu mai este nevoie de niciun accesoriu.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | F |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 600x600x35 mm |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | Corpul are LED-uri integrate |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Echivalent corp neon clasic | 4 x 18W / 4 x 14W |
| Flux luminos | 90 lumeni / Watt |
| Forma | Patrat |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Materiale | Aliaj aluminiu, Plexiglass |
| Montaj | Incastrat |
| Montaj | Aplicat |
| Numar LED-uri | Nu este precizat |
| Pachetul contine | Driver alimentare 220V |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 48W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Panou Led Aplicat Backlight 48W 4320 Lumeni 60X60Cm Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice PANOU LED APLICAT BACKLIGHT 48W 4320 LUMENI 60X60CM ALB RECE |
|
|---|---|
| Model | PLABL48W60X60CW |
| Putere | 48W |
| Dispersor | Alb mat - Plexiglas |
| Putere de intrare | AC 220V |
| Echivalenta CORP Neon Clasic | 4x14W T5 / 4x18W T8 |
| Temperatura de Culoare | Alb rece |
| Luminozitate | 4320 lm |
| Unghi de Lumina | 120 grade |
| Lungime | 60 x 60 x 4 cm |
| Durata de viata | 15.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici PANOU LED APLICAT BACKLIGHT 48W 4320 LUMENI 60X60CM ALB RECE |
|
|---|---|
|
Aplicatii PANOU LED APLICAT BACKLIGHT 48W 4320 LUMENI 60X60CM ALB RECE |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru Panouri LED: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (3)
5
3 recenzii
Georgiu L. · 7 august 2024
Foarte bun
Stefan i. · 20 iulie 2024
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Tamas D. · 8 iulie 2024
Foarte multumit
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Panou Led Aplicat Backlight 48W 4320 Lumeni 60X60Cm Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















