
Panou Led 60X60Cm 40W Backlight 4200 Lumeni 5 Ani Garantie Alb Rece
Cod: PLB40W4200LM60X60CW
Panoul Led Backlight 40W 60X60Cm 4200 lumeni are 5 Ani Garantie Alb Rece si poate fi incastrat in tavanul casetat, in rigips, suspendat de tavan sau aplicat pe tavan cu accesoriile speciale care se achizitioneaza separat. Alimentarea se face prin driverul inclus in pachet care este rezistent la scurtcircuit si suprasarcina.
Pret cu TVA inclus
Panou Led 60X60Cm 40W Backlight 4200 Lumeni 5 Ani Garantie Alb Rece
Specificatii vizuale LED
Preturi pe cantitate
| Cantitate | Pret/buc | Reducere |
|---|---|---|
| 24+ buc. | 164,20 lei | 5% |
Specificatii vizuale LED
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Panouri LED |
| Culoare rama | Alba |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni | 595x595x25 mm |
| Durata de viata | 50.000 ore |
| Forma | Patrat |
| Garantie | 60 luni |
| Putere | 40W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Panou Led 60X60Cm 40W Backlight 4200 Lumeni 5 Ani Garantie Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice PANOU LED BACKLIGHT 40W 60x60CM 4200 LUMENI 5 ANI GARANTIE ALB RECE |
|
|---|---|
| Model | PLB40W4200LM60X60CW |
| Putere | 40W |
| Dispersor | Alb Mat |
| Putere de intrare | AC 100-277V |
| Echivalenta Corp Neon Clasic | 4x14W T5 / 4x18W T8 |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece |
| Luminozitate | 4200 lm |
| Unghi de Lumina | 120 grade |
| Lungime | 595 x 595 x 24 mm |
| Durata de viata | 50.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici PANOU LED BACKLIGHT 40W 60x60CM 4200 LUMENI 5 ANI GARANTIE ALB RECE |
|
|---|---|
|
Aplicatii PANOU LED BACKLIGHT 40W 60x60CM 4200 LUMENI 5 ANI GARANTIE ALB RECE |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru Panouri LED: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Panou Led 60X60Cm 40W Backlight 4200 Lumeni 5 Ani Garantie Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.



















