
Panou Led 50W Cu Rama Alba 60X60Cm Alb Rece
Cod: PL50WRA60X60CW
Panou Led 50W Cu Rama Alba 60X60Cm Alb Rece este varianta care inlocuieste in mod economic corpurile traditionale cu puterea de 4x18W incastrate in tavanul casetat, avand aceleasi dimensiuni: 60x60 cm. Varianta acestui panou ofera un plus de economie si o durata de viata mare.
Specificatii vizuale LED
Obiecte solide > 1mm
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Obiecte solide > 1mm
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-15%Panou Led 48W 60X60Cm
-20%Rama Montaj Aplicat Panou Led 60X60Cm
-25%Rama Alba Montaj Aplicat Panou Led 60X60Cm
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Panouri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | E |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni | 595x595x9 mm |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 25.000 ore |
| Echivalent corp neon clasic | 4 x 18W / 4 x 14W |
| Flux luminos | 100 lumeni / Watt |
| Forma | Patrat |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP40 |
| Montaj | Incastrat |
| Pachetul contine | Driver alimentare 220V |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 50W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 110 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Panou Led 50W Cu Rama Alba 60X60Cm Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
INCASTRABIL IN TAVAN CASETAT
Acum puteti inlocui vechile corpuri traditionale cu tuburi de neon T8 4x18W cu acest PANOU LED 50W incastrabil in tavanul casetat. Cu modelul nou de PANOU LED 595 x 595 mm nu mai este nevoie sa schimbi tuburile de neon, balast-ul sau starter-ul. Are durata de viata de 25.000 ore si este disponibil cu temperatura de culoare alb rece.
Caracteristici Tehnice PANOU LED 50W 595x595 mm CU RAMA ALBA |
|
|---|---|
| Model | PL50WRA60X60CNW |
| Putere | 50W |
| Dispersor | Alb mat - Plexiglas |
| Putere de intrare | AC 85-265V |
| Echivalenta CORP Neon Clasic | 4x14W T5 / 4x18W T8 |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece - 6500K |
| Luminozitate | 5050 lm |
| Unghi de Lumina | 110 grade |
| Lungime | 595 x 595 x 9 mm |
| Durata de viata | 25.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici PANOU LED 50W 595x595 MM RAMA ALBA 5000 LUMENI |
|
|---|---|
|
Aplicatii PANOU LED 50W CU RAMA ALABA 595x59MM ALB RECE |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru Panouri LED: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Panou Led 50W Cu Rama Alba 60X60Cm Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.















