Zoom1 / 5Proiector Led 18W Arhitectural RGB Liniar Cu Telecomanda
Cod: PL18WARGB-T
Iluminatul arhitectural prinde noi valente prin acest PROIECTOR LED 18W ARHITECTURAL RGB CU TELECOMANDA cu telecomanda. In mod simplu si confortabil poti modifica jocul de lumini, intensitatea si culoarea iar casa ta si eforturile tale nu vor trece neobservate. Alimentarea se face la 24V.
Specificatii vizuale LED
Scufundare continua
Iluminat accent, vitrine
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Scufundare continua
Iluminat accent, vitrine
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-20%Spot Led 12W Rotund Slim Mat Alb Natural
-25%Rama Alba Montaj Aplicat Panou Led 60X60Cm
-12%Lampa Iluminat Emergenta Hidrant Simplu
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Proiectoare LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare carcasa | Gri |
| Culoare rama | Argintie |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Efect Lupa |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma | Liniara |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Gama proiector LED | ARHITECTURAL |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP68 |
| Montaj | Aplicat |
| Numar LED-uri | 18 |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 18W |
| Subcategorie | Proiectoare LED Liniare Arhitecturale |
| Telecomanda | Da (24 taste) |
| Temperatura de culoare | RGB |
| Tensiune Alimentare | 24V |
| Tip LED | Power LED |
| Unghiul de lumina | 30 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Proiector Led 18W Arhitectural RGB Liniar Cu Telecomanda
Din aceeasi gama
Descriere
Atunci cand va doriti sa puneti in valoare o cladire sau un anumit loc, Proiectorul LED 18W arhitectural cu lumina RGB, este cel mai potrivit corp de iluminat. Acesta este prevazut cu 18 PowerLED-uri multicolore. LED-urile acestui Proiector LED arhitectural au unghiul de lumina de 45 de grade.
Caracteristici Tehnice PROIECTOR LED ARHITECTURAL 18W RGB LINIAR cu TELECOMANDA : | |
|---|---|
| Model | PL18WARGB-T |
| Putere | 18W |
| Tip LED | PowerLED |
| Tensiune alimentare | 24V |
| Transformator | IP68 |
| Temperatura de Culoare | RGB |
| Telecomanda | 24 Taste |
| Unghi de Lumina | 30 grade |
| Materiale | Carcasa aliaj aluminiu + Sticla |
| Culoare carcasa | Gri |
| Durata de viata | 15.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici PROIECTOR LED 18W RGB LINIAR IP65: | |
|---|---|
|
Aplicatii PROIECTOR LED ARHITECTURAL 18W RGB LINIAR IP65: | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Proiector Led 18W Arhitectural RGB Liniar Cu Telecomanda? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















