Zoom1 / 3Proiector Led Alb 20W Smd Cu Senzor De Miscare IP65 Alb Natural
Cod: PLA20WSMNW
Proiectorul LED alb de 20W SMD cu senzor de mișcare are o luminozitate puternica de 1700 de lumeni fiind alegerea perfecta pentru spatii exterioare care nu au nevoie de iluminare permanenta pe timp de noapte. Senzorul de miscare permite economisirea enegiei datorita faptului ca se aprinde, pentru o perioada scurta de timp, cand este noapte si detecteaza miscare. Poate fi folosit cu succes pentru a spori securitatea in spatiul exterior in care este montat.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-20%Proiector Led 20W Alb Rece
-20%Proiector Led 20W Alb Cald
-10%Proiector Led 20W Eco Cu Senzor De Miscare
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Proiectoare LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare carcasa | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Durata de viata | 25.000 ore |
| Flux luminos | 85 lumeni / Watt |
| Gama proiector LED | SENZOR DE MISCARE |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Numar LED-uri | 24 |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 20W |
| Senzor de miscare | Da |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Proiector Led Alb 20W Smd Cu Senzor De Miscare IP65 Alb Natural
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice PROIECTOR LED ALB 20W SMD CU SENZOR DE MISCARE IP65 ALB NATURAL | |
|---|---|
| Cod produs | PLA20WSMNW |
| Putere | 20W |
| Tip LED | 24 x SMD |
| Tensiune alimentare | 200-260V |
| Grad de protectie | IP65 |
| Temperatura de culoare | Alb Natural |
| Flux luminos | 1700 lm |
| Culoare carcasa | Alba |
| Gama proiector LED | Slim cu senzor |
Alte caracteristici PROIECTOR LED ALB 20W SLIM SMD CU SENZOR DE MISCARE 1700 LUMENI ALB NATURAL | |
|---|---|
|
Aplicatii PROIECTOR LED ALB 20W ALB NATURAL SMD IP65 CU SENZOR DE MISCARE | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Proiector Led Alb 20W Smd Cu Senzor De Miscare IP65 Alb Natural? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















