Zoom1 / 3Spot Led 15W Rotund Slim Cu Rama Alba
Cod: SL15WRSRAXX
★★★★★5/5 (1 recenzii)Disponibil cu temperatura de culoare alb cald, alb natural sau alb rece, acest SPOT LED 15W ROTUND SLIM CU RAMA ALBA poate fi integrat printr-un sistem foarte simplu in orice tavan de rigips. Alimentarea se face la 220V cu ajutorul transformatorului inclus in pachet.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Cumparate frecvent impreuna
-20%Panou Led 50W 60X60Cm Tavan Casetat

Spot Led 18W Rotund Slim Mat
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Spoturi LED incastrabile |
| Certificate | CE, RoHS |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Decupaj | Ø 175 mm |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni | Ø 192x18.8 mm |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma | Rotund |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Incastrat |
| Numar LED-uri | Nu este precizat |
| Pachetul contine | Transformator alimentare 220V |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 15W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 160 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Spot Led 15W Rotund Slim Cu Rama Alba
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice SPOT LED 15W ROTUND SLIM CU RAMA ALBA |
|
|---|---|
| Model | SL15WRSRAXX |
| Putere | 15W |
| Forma Spot Incastrat | Rotund |
| Temperatura de Culoare | Alb rece / Alb cald / Alb natural |
| Culoare Rama | Alba |
| Culoare Dispersor | Alb Mat / Opac |
| Dimensiuni | Ø 192x18.8 mm |
| Dimensiuni Decupaj Tavan Fals | Ø 175 mm |
| Unghiul de Lumina | 160 grade |
| Tensiune de Alimentare | 220V |
Avantaje si alte caracteristici SPOT LED 15W SLIM ROTUND CU RAMA ALBA |
|
|---|---|
|
Aplicatii SPOT LED 15W ROTUND CU RAMA ALBA PENTRU RIGIPS |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru spoturi LED incastrabile pentru tavan fals: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Daniel S. · 21 noiembrie 2019
Sunt foarte multumit am montat ledurile si ii ceia ce am asteptat multumesc. Singura chestiune ii ca intr-o cutie nu erau clemele de prins pe tavan dar o sa fac eu rost de undeva ms mult.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Spot Led 15W Rotund Slim Cu Rama Alba? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.



















