ZoomSursa Alimentare 300W 25A 12V Ip67
Cod: SA300W12VIP67
Sursa de alimentare 300W 25A 12V, cu protecție IP67, este ideală pentru aplicații externe și medii umede. Oferă o performanță fiabilă și constantă pentru diverse echipamente electrice, fiind rezistentă la apă și praf.
Specificatii vizuale LED
Scufundare pana la 1m/30min
Specificatii vizuale LED
Scufundare pana la 1m/30min
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Amperaj | 25A |
| Categorie produs | Surse alimentare si transformatoare Banda LED 12V |
| Compatibil Banda LED | Toate puterile |
| Grad de Protectie | IP67 |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 300W |
| Telecomanda | Nu |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tensiune Iesire | 12V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Sursa Alimentare 300W 25A 12V Ip67
Din aceeasi gama
Descriere
SURSA ALIMENTARE 25A/300W IP67 PENTRU LED-uri CU ALIMENTARE LA 12V
Caracteristici TRANSFORMATOR BANDA LED 12V 25A / 300W IP67: |
|
|---|---|
| Model | SA300W12VIP67 |
| Putere | 300W |
| Amperaj | 25A |
| Tensiune Intrare | 220V |
| Tensiune Iesire | 12V DC |
| Grad de Protectie | IP67 - Exterior |
Alte caracteristici si Recomandari ale produsului TRANSFORMATOR 25A / 300W IP67 |
|
|---|---|
|
Aplicatii SURSA ALIMENTARE 300W 25A 12V IP67 |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Sursa Alimentare 300W 25A 12V Ip67? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















