Zoom1 / 2Clema Conector Banda LED 10Mm 5050 Cu Cablu 15Cm
Cod: CCBL10MM15CM
Clema Conector Banda LED 10Mm 5050 Cu Cablu 15Cm poate fi utilizata la interior, avand gradul de protectie IP20. Cu aceasta clema de conectare puteti face legatura intre banda LED cu latimea de 10Mm si transformatorul cu iesire de 12V. Pretul afisat este per bucata.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Cablaj Alimentare | 2 fire x 15 cm |
| Categorie produs | Accesorii Banda LED 12V |
| Certificate | CE, RoHS |
| Compatibil Banda LED | 14.4W / metru |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Latime Banda LED | 10 mm |
| Montaj | Prin Imbinare |
| Pret | Sub 50 lei |
| Temperatura de culoare | Toate culorile |
| Tensiune Alimentare | 12V |
| Tip LED | 5050 |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Clema Conector Banda LED 10Mm 5050 Cu Cablu 15Cm
Din aceeasi gama
Descriere
Face conexiunea intre banda cu latimea de 10mm cu LED-uri 5050 (o singura culoare) si sursa de alimentare 12V.
Este compatibila cu modelele de Benzi LED 12V cu maxim 60 LED-uri 5050 / metru.
Lungimea cablului este de aproximativ 15 cm.
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Clema Conector Banda LED 10Mm 5050 Cu Cablu 15Cm? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















