Zoom1 / 3Bec Led E14 4W Lumanare Clar Alb Rece
Cod: C-BLLCE144WCW
Putand inlocui orice bec cu fasung E14, BECUL LED E14 4W LUMANARE CLAR ALB RECE ofera lumina puternica pentru un consum foarte redus. Pe langa acestea, are un aspectul foarte elegant in forma clasica de bec lumanare si invelis argintiu.
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna

Bec Led E14 7W Sferic G45
-43%Bec Led Filament E14 4W C35 Alb Cald
-27%Bec Led E27 3W Lumanare C35 Mat
-15%Bec Led E14 3W Lumanare C35 Mat
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Dulie | E14 |
| Durata de viata | 50.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Lumanare |
| Garantie | 24 luni |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 4W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 300 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led E14 4W Lumanare Clar Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice:
Sursa lumina: LED
Categorie produs: Becuri cu LED
Model: Lumanare
Tensiune alimentare(V): 180-240 V
Putere (W): 4 W
Flux luminos (lm): 320 lm
Eficienta luminoasa (lm/W): 80 lm/W
Temperatura de culoare (CCT): Alb rece 6400K
Durata de viata (ore): 50000 ore
Materiale: Sticla, aluminiu
Dulie: E14
Cod produs: C-BLLCE144WCW
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led E14 4W Lumanare Clar Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















