Zoom1 / 3Bec Led Filament E14 4W G45 Alb Cald
Cod: S-BLFLE14G454WWW
Potrivit pentru orice corp de iluminat E14, BECUL LED FILAMENT E14 4W G45 ALB CALD imprastie o lumina calda prietenoasa prin dispersorul de sticla transparenta cu un unghi de 360 grade. Consumul mic si durata mare de viata il recomanda.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Cumparate frecvent impreuna
-20%Bec Led Filament E27 10W A60 Alb Natural
-20%Driver 50W Pentru Panou Led 60X60Cm
-25%Bec Led Filament E14 4W G45 Alb Natural
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificat Clasa Energetica | 1057089 |
| Certificate | CE, RoHS |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Dulie | E14 |
| Flux luminos | 120 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Sferic |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Numar LED-uri | 4 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 4W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | COG LED |
| Unghiul de lumina | 360 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led Filament E14 4W G45 Alb Cald
Din aceeasi gama
Descriere
Dispersorul din sticla transparenta contribuie la imprastierea luminii uniform cu un unghi mare de propagare. Noul Bec cu LED Filament 4W E14 3000K este cel mai bun inlocuitor al becurilor incandescente traditionale. Durata de viata de pana 30000 ore este dovada unei investitii cu amortizare rapida.
Caracteristici Tehnice BEC LED E14 4W CU FILAMENT G45 SFERIC STICLA 360 GRADE |
|
|---|---|
| Model | S-BLFLE14G454WWW |
| Putere | 4W |
| Dulie | E14 |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald - 3000K |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 4W corespunde unui bec de 45W |
| Unghiul de Lumina | 360º |
| Tensiune de Alimentare | 220V |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E14 4W CU FILAMENT G45 SFERIC STICLA 360º |
|
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E14 4W ALB CALD CU FILAMENT STICLA 360º G45 SFERIC |
|
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E14 4W G45 ALB CALD CU FILAMENT, DISPERSOR STICLA 360 GRADE: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led Filament E14 4W G45 Alb Cald? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















