
Bec Led E27 3W Lumanare C35 Mat
Cod: S-BLLME273WXX
BECUL LED E27 3W LUMANARE C35 MAT disponibil in doua temperaturi de culoare este conceput pentru corpuri de iluminat de tipul candelabrelor, aplicelor sau plafonierelor. Diametrul mic de 35mm ii permite sa fie potrivit in cele mai mici abajururi.
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-20%Lampa Iluminat Emergenta 30 X Smd Led
-10%Bec Led E27 10W Glob A60 Alb Natural
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | E27 |
| Durata de viata | 35.000 ore |
| Forma Bec | Lumanare |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Pret | Sub 50 lei |
| Producator | ODOSUN |
| Putere | 3W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 270 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led E27 3W Lumanare C35 Mat
Din aceeasi gama
Descriere
Echivalent cu un bec incandescent cu filament de 25W, becul LED E27 3W lumanare dezvolta 270 de lumeni si consuma cu pana la 90% mai putina energie fata de solutia clasica de iluminat. Cu forma foarte apropiata de becul clasic, acesta poate fi instalat imediat in locul becului vechi. Durata de viata de 35.000 ore si garantia de 2 ani sunt doar o parte din calitatile acestui bec cu LED lumanare E27 3W.
Caracteristici Tehnice BEC LED E27 3W LUMANARE ODOSUN: | |
|---|---|
| Model | S-BLLME273WXX |
| Putere | 3W |
| Dulie | E27 |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald / Alb Rece |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 3W corespunde unui bec de 25W |
| Unghiul de Lumina | 270º |
| Tensiune de Alimentare | 220-240V |
| Durata de Viata | 35.000 ore |
| Producator | ODOSUN |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E27 3W LUMANARE ODOSUN: | |
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E27 3W LUMANARE 270 GRADE ODOSUN: | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E27 3W LUMANARE ODOSUN: | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led E27 3W Lumanare C35 Mat? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.



















