Zoom1 / 3Bec Led E14 3W R39 Alb Cald
Cod: S-BLR39E143WWW
Vrei sa schimbi becurile R39 si iti place lumina alb cald? Iti prezentam BECUL LED E14 3W R39 ALB CALD cu urmatoarele beneficii principale: consum redus, durata mare de viata, lumina dispersata uniform datorita dispersorului mat si un unghi de lumina de 90 grade.
Specificatii vizuale LED
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | E14 |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Spot R39 |
| Garantie | 24 luni |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 3W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 90 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led E14 3W R39 Alb Cald
Din aceeasi gama
Descriere
Cu o durata de viata de aproximativ 30000 ore Spotul cu LED E14 R39 3W cu lumina calda este inlocuitorul perfect al vechilor modele de surse de iluminat pentru spoturile de acest tip. Echivalent cu un bec spot cu halogen de 25W, becul LED E14 3W R39 de tip spot dezvolta 240 de lumeni si consuma cu pana la 80% mai putina energie fata de solutia clasica de iluminat.
Caracteristici Tehnice BEC LED E14 3W SPOT R39 MAT 90°: | |
|---|---|
| Model | S-BLR39E143WWW |
| Putere | 3W |
| Dulie | E14 R39 |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 3W corespunde unui bec halogen de 25W |
| Unghiul de Lumina | 90º |
| Tensiune de Alimentare | 220-240V |
| Durata de Viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E14 3W MAT SPOT R39 90°: | |
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E14 3W ALB CALD SPOT R39 MAT 90°: | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E14 3W SPOT R39 ALB CALD 90°: | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led E14 3W R39 Alb Cald? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















