Zoom1 / 2Bec Led E27 18W Glob G120 Decorativ
Cod: BLE2718WG120XX
★★★★★5/5 (1 recenzii)Cu un consum de doar 18W si cu un design placut inca de la prima vedere, BECUL LED E27 18W G120, este disponibil cu alb rece si alb cald si poate fi o prezenta deosebita acolo unde este instalat.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-25%Bec Led E27 15W Glob A70
-35%Aplica Led 18W Rotunda Alb Rece
-37%Bec Led Filament E14 4W Flacara C35 Alb Cald
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | E27 |
| Durata de viata | 35.000 ore |
| Flux luminos | 90 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Glob mare |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 18W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Unghiul de lumina | 270 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led E27 18W Glob G120 Decorativ
Din aceeasi gama
Descriere
Echivalent cu un bec incandescent cu filament de 180W, becul LED E27 18W glob mare, dezvolta 1800 de lumeni si consuma cu pana la 90% mai putina energie fata de solutia clasica de iluminat. In functie de preferinta, poate fi comandat cu lumina alba rece sau alba calda.
Caracteristici Tehnice BEC LED E27 18W GLOB G120 270 GRADE |
|
|---|---|
| Model | BLE2718WG120XX |
| Putere | 18W |
| Dulie | E27 |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald / Alb Rece |
| Echivalenta Bec Incandescent | 200W |
| Unghiul de Lumina | 270º |
| Tensiune de Alimentare | 220V |
| Durata de Viata | 35.000 ore |
| Dimensiuni | Ø 120 x 158 mm |
Alte caracteristici BEC LED E27 18W GLOB MARE G120 |
|
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED 18W E27 ALB RECE / CALD GLOB G120 PLASTIC |
|
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E27 18W GLOB G120 DECORATIV |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Catalin C. · 24 noiembrie 2018
Foarte luminos
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led E27 18W Glob G120 Decorativ? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















