
Bec Led E27 18W Glob G95 Decorativ Alb Rece
Cod: CBLE2718WG95CW
BECUL LED E27 18W GLOB G95 DECORATIV datorita formei sale sferice poate fi un decor in sine. Recomandam sa fie montat in pendule individuale (eventual cu culori diferite) la diverse inaltimi diferite pentru un corp de iluminat care sa va reprezinte.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | E27 |
| Durata de viata | 40.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Glob mare |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 18W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Unghiul de lumina | 270 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led E27 18W Glob G95 Decorativ Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Echivalent cu un bec incandescent cu filament de 140W, becul LED E27 18W glob mare, dezvolta 1440 de lumeni si consuma cu pana la 80% mai putina energie fata de solutia clasica de iluminat. Acesta poate fi comandat cu lumina alba rece.
Caracteristici Tehnice BEC LED E27 18W GLOB 270 GRADE | |
|---|---|
| Model | CBLE2718WG95CW |
| Putere | 18W |
| Dulie | E27 |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 18W corespunde unui bec de 140W |
| Unghiul de Lumina | 270º |
| Tensiune de Alimentare | 220V |
| Durata de Viata | 40.000 ore |
| Garantie | 2 ani |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E27 18W GLOB MARE | |
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED 18W E27 ALB RECE GLOB G95 PLASTIC | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E27 18W GLOB G95 DECORATIV | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led E27 18W Glob G95 Decorativ Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















