Zoom1 / 6Bec Led G9 5W Silicon 220V
Cod: X-BLG95WXX
Printre cele mai putenice becuri G9, BECUL LED G9 5W SILICON 220V este disponibil in doua temperaturi de culoare: alb cald si alb rece. Unghiul de lumina de 360 este dat de dispunerea simetrica a celor 104 LED-uri 3014 protejate de un invelis siliconic.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Dulie | G9 |
| Durata de viata | 50.000 ore |
| Flux luminos | 70 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Clasic |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Numar LED-uri | 104 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 5W |
| Silicon | Da |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | 3014 |
| Unghiul de lumina | 360 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led G9 5W Silicon 220V
Din aceeasi gama
Descriere
Cei 350 de lumeni dezvoltati de Becul LED 5W cu dulie G9, sunt echivalent cu cei produsi de un bec halogen de 35W. Consumul de 9 ori mai mic si dimensiunile reduse, fac ca acest Bec LED G9 5W, sa fie solutia de inlocuire a vechilor becuri halogen. Durata de viata de pana la 50.000 ore si posibilitatea de a opta pentru temperatura de culoare, sunt doar cateva din avantajele tehnologiei LED.
Caracteristici Tehnice BEC LED G9 5W ALB RECE / ALB CALD 220V: | |
|---|---|
| Model | X-BLG95WXX |
| Putere | 5W |
| Dulie | G9 |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald / Alb Rece |
| Echivalenta Bec Halogen | Puterea de iluminare de 5W corespunde unui bec de 35W |
| Unghiul de Lumina | 360º |
| Tensiune de Alimentare | 220-240V |
| Durata de Viata | 50.000 ore |
| Material | Silicon |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED G9 5W ALB RECE / ALB CALD 220V: | |
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED G9 5W ALB RECE / ALB CALD 220V: | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED G9 5W ALB RECE / ALB CALD 220V: | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led G9 5W Silicon 220V? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















