
Bec Led Gu10 5W Mat 220V
Cod: S-BLGU105WXX
Cu dispersorul alb mat acest BEC LED GU10 5W MAT 220V are un aspect deosebit dar impresioneaza prin luminozitatea echivalenta cu cea a unui bec halogen de 40W. Nu este de neglijat nici durata de viata mare, de 30.000 ore sau cei doi ani garantie, de care beneficiaza produsul.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna

Bec Led E14 7W Spot R50 Mat
-10%Bec Led E27 12W Glob A60 Alb Rece Spn
-20%Proiector Led 20W Alb Rece
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | F |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | GU10 |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 90 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Spot GU10 |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 5W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 90 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led Gu10 5W Mat 220V
Din aceeasi gama
Descriere
Echivalent cu un bec spot cu halogen de 40W, becul LED GU10 5W 220V de tip spot dezvolta 560 de lumeni si consuma cu pana la 90% mai putina energie fata de solutia clasica de iluminat. Cu dimensiunile unui bec spot clasic cu halogen, acesta poate fi instalat imediat in locul becului vechi. Durata de viata de 30.000 ore si garantia de 2 ani sunt doar o parte din calitatile acestui bec cu LED SPOT GU10 5W.
Caracteristici Tehnice BEC LED GU10 5W SPOT MAT 90° ODOSUN: |
|
|---|---|
| Model | S-BLGU105WXX |
| Putere | 5W |
| Dulie | GU10 |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald / Alb Rece |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 5W corespunde unui bec halogen de 40W |
| Unghiul de Lumina | 90º |
| Tensiune de Alimentare | 220-240V |
| Durata de Viata | 30.000 ore |
| Garantie | 2 ani |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED GU10 5W SPOT MAT 90° ODOSUN: |
|
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED GU10 5W ALB RECE / CALD SPOT MAT 90° ODOSUN: |
|
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED GU10 5W DISPERSOR MAT SPOT 90° ODOSUN: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led Gu10 5W Mat 220V? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















