ZoomPanou Led PHILIPS 34W 60X60Cm Alb Natural Cu Rama Alba

Cod: PL60X60CMPH34WNWRA
Cu un consum mai mic de doar 34W si un randament lumins de 4100 lumeni, Panoul Led PHILIPS 60X60Cm 34W Alb Natural Cu Rama Alba poate fi montat atat in tavanul casetat cat si prin alte mijloace in functie de suportul oferit. Cu unghiul de lumina de 120 grade, acest panou LED 34W ofera o lumina foarte placuta, temperatura de culoare fiind alb natural.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Panouri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 595x595x59 mm |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 40.000 ore |
| Echivalent corp neon clasic | 4 x 18W / 4 x 14W |
| Flux luminos | 120 lumeni / Watt |
| Forma | Patrat |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 36 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Incastrat |
| Pachetul contine | Driver alimentare 220V |
| Putere | 34W |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Panou Led PHILIPS 34W 60X60Cm Alb Natural Cu Rama Alba
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice PANOU LED PHILIPS 60x60CM 34W CU RAMA ALBA |
|
|---|---|
| Model | PL60X60CMPH34WNWRA |
| Putere | 34W |
| Dispersor | Alb mat - Plexiglas |
| Putere de intrare | 220-240V |
| Echivalenta CORP Neon Clasic | 4x14W T5 / 4x18W T8 |
| Temperatura de Culoare | Alb natural |
| Luminozitate | 4100 lm |
| Unghi de Lumina | 120 grade |
| Lungime | 595 x 595 x 59 mm |
| Durata de viata | 40.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici PANOU LED PHILIPS 60x60CM 34W CU RAMA ALBA |
|
|---|---|
|
Aplicatii PANOU LED PHILIPS 60x60CM 34W CU RAMA ALBA |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru Panouri LED: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Panou Led PHILIPS 34W 60X60Cm Alb Natural Cu Rama Alba? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















