ZoomBec Led E27 20W Glob A80 Alb Rece
Cod: SBLA80E2720WCW
Raportul excelent calitate-pret, face ca acest BEC LED E27 20W GLOB A80 ALB RECE sa fie solutia pentru un iluminat de putere, eficient si cu amortizare rapida. Avand diametrulun pic mai mare decat becurile clasice, acesta poate fi montat in aproape orice corp de iluminat cu dulie E27.
Specificatii vizuale LED
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Clasa de Energie | F |
| Dulie | E27 |
| Flux luminos | 85 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Clasic |
| Putere | 20W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led E27 20W Glob A80 Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BEC LED E27 20W ALB RECE GLOB A80 |
|
|---|---|
| Model | SBLA80E2720WCW |
| Putere | 20W |
| Dulie | E27 |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 20W corespunde unui bec de 150W |
| Unghiul de Lumina | 270 grade |
| Tensiune de Alimentare | 220-240V |
| Durata de Viata | 15.000 ore |
| Producator | D-light |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E27 20W GLOB A80 ALB RECE |
|
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E27 20W GLOB A80 ALB RECE |
|
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E27 20W GLOB A80 ALB RECE
|
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led E27 20W Glob A80 Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















