Zoom1 / 3Bec Led E27 9W R63 Alb Cald
Cod: S-BLE279WR63WW
BECUL LED E27 9W R63 ALB CALD inlocuieste orice bec tip spot R63 dar avand un consum mult mai mic. Fata de lumina rece, lumina calda(similara celei date de un bec incandescent) este mult mai placuta ochiului uman si este preferata in spatiile de locuit.
Specificatii vizuale LED
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | E27 |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Spot R63 |
| Garantie | 24 luni |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 9W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 90 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led E27 9W R63 Alb Cald
Din aceeasi gama
Descriere
Echivalent cu un bec spot cu halogen de 75W, becul LED E27 9W R63 de tip spot dezvolta 720 de lumeni si consuma cu pana la 80% mai putina energie fata de solutia clasica de iluminat. Cu dimensiunile unui bec spot clasic cu halogen, acesta poate fi instalat imediat in locul becului vechi. Durata de viata de 30.000 ore si garantia de 2 ani sunt doar o parte din calitatile acestui bec cu LED SPOT R63 E27 9W.
Caracteristici Tehnice BEC LED E27 9W SPOT R63 MAT 90°: | |
|---|---|
| Model | S-BLE279WR63WW |
| Putere | 9W |
| Dulie | E27 R63 |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald - 2700-3000K |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 9W corespunde unui bec halogen de 75W |
| Unghiul de Lumina | 90º |
| Tensiune de Alimentare | 220-240V |
| Durata de Viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E27 9W MAT SPOT R63 90°: | |
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E27 9W ALB CALD SPOT R63 MAT 90°: | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E27 9W SPOT R63 ALB CALD 90°: | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led E27 9W R63 Alb Cald? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















