Zoom1 / 3Corp Led 18W 60Cm Tip FIPAD Alb Rece
Cod: CL18W60CMTFCW
Corp Led 18W 60Cm Tip FIPAD Alb Rece este varianta superioara din punct de vedere calitativ prin caracteristica impermeabilitatii. Corpul are LED-uri integrate si poate fi utilizat pentru iluminarea depozitelor, spatiilor de depozitare, bailor sau a altor spatii in care poate aparea umiditate.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Cumparate frecvent impreuna

Suport Tub Neon Led 1200 Mm
-40%Suport Tub Neon Led 2 X 600 Mm
-20%Corp Neon Led 2X600 Mm Etans Ip65
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Culoare carcasa | Alba |
| Dimensiuni | 600 mm |
| Dispersor | Mat |
| Echivalent corp neon clasic | 1 x 18W |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma | Liniara |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Lungime | 600 mm |
| Montaj | Aplicat |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 18W |
| Subcategorie | Corpuri Liniare cu LED |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 160 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Led 18W 60Cm Tip FIPAD Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice CORP LED 18W 60CM TIP FIPAD ALB RECE |
|
|---|---|
| Model | CL18W60CMTFCW |
| Dispersor | Dispersor alb mat |
| Putere de intrare | AC 200-240V |
| Flux luminos | 1440 lm |
| LED-uri integrate | DA |
| Echivalenta Corp Neon Clasic | FIPAD ETANS 2X18W |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece - 6400K |
| Unghi de Lumina | 160 grade |
| Dimensiuni (Lxlxh) | 600 x 105 x 60 mm |
Avantaje si alte caracteristici CORP LED 18W 60CM TIP FIPAD ALB RECE |
|
|---|---|
|
Aplicatii CORP LED 18W 60CM TIP FIPAD ALB RECE |
|
|---|---|
|
Continut pachet CORP LED 18W 60CM TIP FIPAD ALB RECE |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Led 18W 60Cm Tip FIPAD Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















